Diskusia o balete

Dátum: 03.12.2016

Vložil: Monika

Titulok: Re:Re:učiteľ/ka balet

Súkromne doučujem balet alebo pripravujem na talentové skúšky z baletu na VŠMU, 6 alebo 8-ročné tanečné konzervatórium.
Záhorie, Liptov
0949/208 171

Odpovedať

—————

Dátum: 28.12.2016

Vložil: Dominika

Titulok: Re:Re:učiteľ/ka balet

Strašne som si v posledných dňoch obľúbila balet a chcela by som sa mu naplno venovať mám 14 rokov nie je to už neskoro?? No nemôžem problém je moja váha strašne sa pre nu trápim moja váha je 72=73 kg pri výške 167 cm strašne by som chcela schudnut do októbra si nasporim 100€ zato by som si nakúpila všetko potrebné k baletu možno aj viacej len ako vravím problémom je váha viem je to asi nemožné a vy s tým nedokážete nič spravit ...ale radšej spýtam nepomohlo by ste nejako co narýchlejsie schudnúť spravím čokoľvek
Dovidenia

Odpovedať

—————

Dátum: 26.08.2017

Vložil: Simona

Titulok: Re:Re:Re:učiteľ/ka balet

Milá Dominika, telo je ten najväčší dar ktorý sme do tohto života dostali. Netráp sa váhou. Nemôžeme žiť podľa tabuliek. Každý z nás je unikát. Telo treba mať rád také aké je a potom sa začnú diať zázraky. Žiadne drastické diety, len robiť to, čo nás baví, s čím ladíme. Ak sa dáš na balet čo i len rekreačne a bude ťa to baviť, tvoja postava sa určite vytvaruje. Netráp sa váhou. Mne sa zas celý život smiali, že som štíhla. Kašli na názory iných ľudí. Maj sa rada taká aká si.

Odpovedať

—————

Dátum: 06.08.2017

Vložil: Hana

Titulok: Re:Re:učiteľ/ka balet

Mám záujem pošlite kontakt

Odpovedať

—————

Dátum: 14.08.2016

Vložil: Katka

Titulok: doučovanie

Dobrý deň, hľadám súkromnú učiteľku v Trnave pre dospelých..
Existuje v Trnave baletná škola pre dospelých??

Odpovedať

—————

Dátum: 11.06.2016

Vložil: Sisa

Titulok: Prosím otvorte baletnu školu v Košiciach

Ahojte, veľmi rada by som sa venovala klasickému tancu. Hľadala som baletné školy v Košiciach, no žiaľ žiadne som nenašla. Je to veľmi veľká škoda, pretože Košice sú druhým najväčším mestom Sk, metropolou východu a žije tu neskutočne množstvo ľudí. Taktiež je veľa tanečníkov, ktorý ukončili konzervatorium, preto ak niekto váha, prosím otvorte baletnu školu v Košiciach - pre všetky vekové kategórie od detí až po kurzy pre dospelých. Ďakujem :)

Odpovedať

—————

Dátum: 31.01.2016

Vložil: Laura

Titulok: Kurzy baletu v Košiciach

Dobrý deň, mám jedenásť rokov a balet je podľa mňa naozaj očarujúci. Rada by som sa ho naučila tancovať. Veľa som vyhľadávala, ale nenašla som okrem ZUŠiek nič, ani kurzy, takže som sa rozhodla spýtať sa tu, či tu niekto neorganizuje kurzy baletu, poprípade či niekto neposkytuje súkromné hodiny :)

Odpovedať

—————

Dátum: 22.11.2015

Vložil: Klára

Titulok: Výplne

Ahojte.
Chcela by som vedieť aký je rozdiel medzi gélovými a silikónovými výplňami do baletných špičiek? ...ktoré sú lepšie?

Odpovedať

—————

Dátum: 14.01.2016

Vložil: Simona

Titulok: Re:Výplne

Ahoj, ja osobne radšej používam silikónové. Gélové sú pre mňa príliš tenké (je to látka v ktorej je gél buď z oboch strán alebo len zhora). Predávajú sa ešte aj vnlené. Najlepšie je si to vyskúšať rovno pri kúpe špičiek. Záleží od modelu, akú výplň použiješ, aká ti sadne. Niektore baletky nepoužívajú žiadnu. Ja som nikdy také šťastie nemala, aby som žiadnu výplň nepotrebovala. S ňou je to predsalen pohodlnejšie.

Odpovedať

—————

Dátum: 07.10.2015

Vložil: Veronika

Titulok: učiteľ/ka balet

Ahojte,
hľadám učiteľa/učiteľku baletu pre moju dcéru - 13 rokov, 2. ročník konzervatória. Cieľom je príprava na konzurz na študijný pobyt - zvládnutie niektorých prvkov pri tyči a variácia (z Korzára).

Odpovedať

—————