Momentálne najlepšie baletné piškóty na trhu

Firma BLOCH ma neprestáva prekvapovať. Stále vyvíjajú nové strihy a materiály. Tentokrát sa im podarilo ušiť najdokonalejšie baletné piškóty, aké som na trhu videla. Predstavujem vám baletné piškóty PERFORMA (S0284L).

Jedná sa o veľmi ľahké baletné piškóty, ktoré tanečný trh požadoval pre elitnú výkonnosť. Veľmi mäkké plátno má takmer 360 stupňovú rozťažnosť, ktorá vytvára pocit druhej kože, pričom noha a piškóta sa pohybujú a tancujú spolu ako jeden celok. 

 

Veľkoryse delené pološky sú konštruované tak, aby sa dosiahla dokonalá rovnováha s prednou podložkou, ktorá zahŕňa všetky rozloženia hmotnosti na demi pointe, zatiaľ čo časť na päte má tlmiace odpruženie. Elastické gumičky sú ušité v tvare X pre praktické a ľahké nosenie. Model Performa má na výber širokú škálu odtieňov, ktoré zodpovedajú rôznym tónom pleti, čím odstraňuje potrebu farbenia plátna tak, aby zodpovedala vašej pokožke.

 

 

Tu sú tie moje, v plnej kráse.

 

 

Neviem ako to je s dostupnosťou v Európe, nedávno som sa totiž presťahovala do Austrálie (z kadiaľ značka BLOCH pochádza) tak to tu mám hneď z prvej ruky, ale verím, že keby ste si ich skúsili objednať cez www.dance-shop.sk alebo cz, zoženú vám ich. Sú s touto firmou v blízkom kontakte. Dokonca si myslím, že by vám ich predali aj lacnejšie, lebo tu v Austrálii je všetko drahé. Tu stoja $49, ale to len preto, že tu je na všetkom vysoká prirážka, lebo zamestnanci sú tu drahší než v Európe.

Jedná sa o ľahké baletné topánky, ktoré tanečný trh požadoval pre elitnú výkonnosť. Veľmi mäkké plátno má takmer 360 stupňovú rozťažnosť, ktorá vytvára pocit druhej kože, pričom noha a topánka sa pohybujú a pracujú spolu ako jedna. Zvršok bol navrhnutý pre extrémne pohodlie na špičke, bez viazania ani sťahovacej šnúry, aby narušil hornú líniu, ktorá modernizuje dizajny, zatiaľ čo spodná časť oblúka priľne k priehlavku a vytvára zjednodušený estetický vzhľad.

 

Veľkorysé delené podložky sú konštruované tak, aby sa dosiahla dokonalá rovnováha s prednou podložkou, ktorá zahŕňa všetky rozloženia hmotnosti na demi pointe, zatiaľ čo pätná podložka má tlmiace odpruženie. Elastiká boli predtým ušité vo funkcii X pre praktické a ľahké opotrebovanie. Funkcia Performa je navrhnutá s celoplošným rozsahom odtieňov, ktoré zodpovedajú rôznym tónom pleti, čím odstraňuje potrebu farbenia plátna tak, aby zodpovedala vašej pokožke.

BLOCH day v Prahe (22.3.2014)

BLOCH day v Prahe sa niesol v znamení noviniek. Prahu prišli navštíviť odborníci firmy BLOCH z ďalekej Austrálie, aby mohli poradiť s výberom najvhodnejších piškót a špičiek. Zároveň predstavili najnovšie modely. Je sa naozaj na čo tešiť!

 
Najnovšie špičky BLOCH - Eurostretch prišli na trh v apríli 2014. Povrch majú z elastického staténu, ktorý pôsobí veľmi elegantne. Vo vnútri sú vystlané gélom a vankúšikom v platforme, ako papučky! Radosť v nich stáť :) Vhodné sú pre pokročilé a profesionálne tanečnice.
 
 
Najnovšie piškóty BLOCH - SYNCHRONY. Je to akýmsi vylepšením modelu Pro Elastic. Sú z elastickej bavlny a nohu perfektne obopnú. Žiadne zbytočné krčenie látky pri demi pointe alebo full pointe. Je zachovaná krásna línia nohy. Tradá! Tu sú:
 
Baletné piškóty BLOCH - SYNCHRONY

Diskusná téma: NOVINKY

Dátum: 27.07.2017

Vložil: Michael

Titulok: baletne piškoti bloch

Dá sa na tichtoch piškotoch stat na špičke ako na špičkach

Odpovedať

—————

Dátum: 20.10.2015

Vložil: Natali

Titulok: BLOCH - SYNCHRONY

Ráda bych se zeptala na piškoty BLOCH - SYNCHRONY, jak sedí velikosti? To co je na fotografii je velikost 4B? Pokud ano, tak při jaké délce chodidla?

Odpovedať

—————

Dátum: 14.01.2016

Vložil: Simona

Titulok: Re:BLOCH - SYNCHRONY

Veľkosť na fotke je 6B a sedí na chodidle, ktoré má ~24,5cm.

Odpovedať

—————